Buying a House
Agasi_logo_PNG-01.png

אגסי כלכלה ושמאות מקרקעין

מובילים את ענף שמאות המקרקעין בישראל כבר משנת 1986.

Cityscape

מי אנחנו?

משרד "אגסי כלכלה ושמאות מקרקעין" הוקם בשנת 1986 על ידי מר יצחק פרץ ז"ל, מותיקי ענף שמאות המקרקעין בישראל, מראשוני שמאי המקרקעין, וכן יקיר לשכת השמאים. כבר אז, בזכות המומחיות שצבר כמנהל מחלקת רפצלציה בעיריית תל אביב ועבודתו כשמאי שכיר, סיפק ללקוחותיו שירות בוטיק ייחודי ואישי שהקנה להם יתרונות בתחום הנדל"ן ובייחוד בתחום היטלי ההשבחה.

בשנת 1994 הצטרף למשרד מר יוסי אגסי, כלכלן ושמאי מקרקעין מוסמך. טרם הצטרפותו למשרד, שימש מר אגסי בתפקידים שונים ככלכלן, גזבר ומנהל כספים בגופים ציבוריים שונים. מיום הצטרפותו החל לצבור לעצמו מוניטין כשמאי מקרקעין בעל רמת אמינות ויסודיות גבוהה. בשל כך השמאי אגסי זוכה שוב ושוב לאמונם של בתי משפט, כשמאי מומחה בתיקים מגוונים, בעלי רגישות גבוהה וכן בסוגיות מורכבות הדורשות מיומנות וידע, זאת בכל תחומי המקרקעין. 

החל משנת 2005 משמש יוסי אגסי כמנכ"ל ובעלי המשרד.

הדור השלישי של המשרד, מר עדי אגסי, החל את פועלו במשרד בשנת 2012. מביא עימו למשרד רוח צעירה, שכולה חדשנות, יצירתיות, ונקודת מבט מרעננת לייעוץ ופתרון סוגיות בתחום הנדל"ני, וכן שואף להצעיד את המשרד אל העתיד הרווי באתגרים טכנולוגיים העומדים בפני יזמי נדל"ן בישראל במאה ה-21. כל זאת, תוך בנייה על היסודות האיתנים שיצרו מייסדי המשרד, מכלי העבודה הייחודים ועד ארכיון המידע והנתונים שנצברו במהלך השנים.

שמאי מנוסה - הכרחי לתהליך

שמאי מקרקעין הוא גורם מקצועי הכרחי בכל עסקת נדל"ן.

שמאי המקרקעין הוא בעל המקצוע היחיד שיודע לבדוק את הנכס על כל מאפייניו. חשוב לדעת שבעסקת מקרקעין עלולים להיות גורמים רבים אשר עלולים להשפיע על השווי של הנכס ושמאי מקרקעין הוא היחיד שיודע לזהות גורמים אלו ולתכלל אותם לכדי שווי נכס.

כמו שלא עושים חוזה במקרקעין ללא עורך דין

או הולכים לרשויות המס בלי רואה חשבון.

לא עושים עסקת נדל"ן ללא שמאי מקרקעין.

profiles.png
מקצועיות = ניסיון מוכח
מקצועיות נמדדת בניסיון והצלחה מוכחת. 
אצלנו ילווה אתכם שמאי מקצועי בעל ניסיון של 10 שנים לפחות.

 
help.png
ליווי אישי
שמאי המקרקעין במשרדנו ילוו אתכם החל מהפגישה הראשונית ועד לתוצאה הרצויה.
suitcase.png
למעלה מ-36 שנות ניסיון
משרד בעל ותק שטיפל בעשרות תיקי שמאות מקרקעין ועזר ללקוחותיו
לעשות עסקאות נדל"ן כדאיות.
hourglass.png
חסכון בזמן
משרדנו מכיר את כל סוגיות שמאות המקרקעין
על בסיס מקרים רבים בהם טיפלנו כך שתוכלו לחסוך במקסימום זמן בתהליך. 

תפקידו בפועל של שמאי מקרקעין

שמאי מקרקעין משמש בעצם ״כבלש״ החוקר את מה שמתרחש

וקורה מתחת לפני השטח בכל הנוגע למבנים ונכסים.

בפעילות זו מאפשר שמאי המקרקעין לתת הערכת שוויי מדויקת יותר לכל נכס.

כזו שתאפשר למוכרים לדרוש סכום המהווה את שווי האמיתי של הנכס

או לחלופין כרוכשים – להעניק הצעת מחיר התואמת את מצב הנכס כפי שהוא באמת.

“עבודת הבלשות” של שמאי המקרקעין מגולמת בסופו של תהליך לתוך דו”ח שבו פירוט של כלל העובדות והנתונים, ממצאים שהתגלו על ידו, ניתוחים שביצע בהתאם לאותם נתונים וממצאים ומסקנותיו המקצועיות. הדו”ח אותו מפיק שמאי המקרקעין הינו דו”ח בעל אופי משפטי וניתן להשתמש בו כמסמך במו”מ מול האדם שמוכר לנו את הנכס, כמו גם מול רשויות דוגמת רשות המיסים, משרד השיכון וכו’.

מתי חשוב להזמין שמאי מקרקעין להערכת שווי נכס?

חשוב להזמין הערכת שווי נכס אם אתם אלו שמעוניינים למכור את הנכס או הדירה שלכם, לבטח אם יש וערך הדירה או הנכס עלה אך אנו לא יודעים להצביע כעת מהו הערך של הנכס ועל כן יש ונדרוש סכום נמוך משוויו האמיתי של הנכס שבידנו. מנגד, אם נדרוש סכום גבוה מידי יהפוך הנכס שלנו לכזה שלא יביא להתעניינות, כשהמתנתו על המדף זמן רב יביא לרתיעה של רבים המעוניינים לרכוש נכס בעל מאפיינים דומים.

בדיקת סביבת הנכס

לצד המעגלים הפנימיים של נכס או דירה אותם בוחן שמאי המקרקעין, הוא לוקח בחשבון  גם את סביבת הנכס וגם זו מקבלת ביטוי והתייחסות בדו”ח אותו הוא מפיק.

בדו”ח שמאי המקרקעין נוכל לקבל מידע לגבי איכות התשתיות במקום, האם ישנו תכנון בחודשים והשנים הקרובים לחידוש ושיפור של תשתיות או הוספה של תשתיות מתקדמות וחדישות, מה יכלול הנוף מהנכס למול שינויי הבנייה מסביב והאם הנכס נמצא באזור הזוכה למדדים חיוביים במספר רחב של אספקטים.

בדיקה תכנונית של הנכס

שמאי המקרקעין יידע לענות לכם בצורה מדויקת מה מותר ומה אסור לבנות בנכס בו אתם מעוניינים. האם בעתיד נוכל להוסיף מרפסת והאם קיימת אפשרות לשבור קירות ולהפוך דירת שני חדרים לדירת שלושה חדרים כשמשפחתנו תתרחב.

בדיקת ברמה המשפטית

כאן בדיקת שמאי המקרקעין תאפשר לנו לדעת בוודאות מיהם הבעלים החוקיים של הנכס, האם קיים שעבוד על הנכס, כיצד הנכס רשום במנהל המקרקעין, מהם התקנונים הקיימים עבור נכס זה וכל שאלה משפטית אחרת שחשוב לכם להעלות ולהכיר.

 

לשיחת ייעוץ ללא עלות

מלאו את הפרטים הבאים וניצור עמכם קשר בהקדם

או התקשרו עכשיו: 0528020656